Вулворта показав наш різдвяний вечерю секрети


Опубликованно 07.12.2018 03:59

Вулворта показав наш різдвяний вечерю секрети

Тепер, тропічні фрукти, спір може дуже зіпсувати Різдво з Нові дослідження, що розкривають народ ділиться ананас має бути видно на святковий або обідній стіл. У той час як 27 відсотків вважають, що у неї є будинок на Павлова, 26 відсотків кажуть, що він повинен бути повністю вигнаний зі свята.

Різдво настає прозріння, як Woolworths, з супермаркетами інтелектуального аналізу даних, щоб розкрити секрети того, що буде на нашому новорічному столі і як потрапити додому, щоб переконатися, що наші гості люблять великий день.

Але — Сюрприз, сюрприз — ці противні авокадо-жували молоді люди сказилися нагоди, зрізаючи кути і уникаючи традиції несподіваним різдвяною стравою вибір.

Вулворте, що ми дійсно хотіли, щоб поїсти на Різдво. Фото: АПУ зображення/Ден Himbrechts

ЩО НАМ НАЙБІЛЬШЕ ПОДОБАЄТЬСЯ НА РІЗДВО

Вісім з 10 з нас буде брати участь у прийнятті різдвяну вечерю, що дуже багато людей на кухні відразу. Третій з нас буде використовувати сімейний рецепт, як частина спреду, який, 71 відсоток з нас буде Різдвяний окіст.

Але насправді це не акт загортаємо в Такер нам подобається найбільше, найприємніша частина дня-це бачити щасливі вираження нашої родини задоволено жувати, сказав керуючий директор магазину' Клер Пітерс.

"Ми всі можемо згадати спогади з їжі на Різдво, але в усміхнені обличчя близьких людей за столом, які залишаються з нами довше", - сказала вона.

Половина з нас будуть смажити курку протягом великого дня, 48 відсотків скуштувати креветок або вісім і 46 відсотків сімей будуть ставити індичку в духовку.

Светр буде продавати 1,2 млн. кг креветок це Різдво. Фото: Тара Croser

МОЛОДЬ-РІЗДВЯНИЙ СЮРПРИЗ ВИБІР

Але молодь, що відхиляються від традиційних фаворитів з 28 відсотків на користь баранини і 22 відсотки воліють сосиски, остання з яких відмінно підходить для буденного вечері, але і Різдво?

Дослідження також виявило приховану таємницю, що пустотлива молодь тримають в таємниці. Третину віку, розпливчасто, як тих в їх двадцятих і початку тридцятих років, пройшли куплений в магазині страву, як власне творіння домашні. Щоці.

Знову ж, половина з нас все схильні взяти ярлик з десертом, можливо, отримавши покупні бази безе або тесті.

Харчовий продукт спостерігаємо великий ріст ягід, продаж яких магазин очікує зростання на 10 відсотків у цьому році в святковий період.

За кілька тижнів до Різдва, більш ніж 400,000 кг свіжих індиків буде придбати від пухнастиків, разом з 45000 кг курку (це дивно індичка, курка, качка річ), шість мільйонів фруктові пироги, більше двох мільйонів манго, півмільйона Павлової та понад 1,2 млн. кг австралієць креветки.

Ці любителі ананасів, ймовірно, є фрукти в достатку на святковому столі.

Традиційні різдвяні прикраси пудинг з вершків і заварного крему раніше серед найбільш популярних і Woolworths розраховує продати еквівалент 73 басейни вершків і 35 басейнів заварного крему в період Різдва.

Найбільш популярна традиція Різдво тріщин бонбон, потім з жадібністю накидаються на недоїдки, а потім, трохи передбачувано, засинаючи в харчовій коми.

Так в чому секрет ідеального різдвяної вечері надає велику допомогу в тому, щоб відтворити знаменитий рецепт твоєї бабусі, гарантуючи, що ви є шинка, курка і креветки на стіл велику миску ягід і цукерки в достатку.

Але якщо у вас є тисячолітня прийде, не соромтеся, щоб служити корчі, купити заморожений десерт і брехати і сказав, що ти зробив це.

Що стосується ананаса, ви повинні вибрати сторону в це Різдво. Це або центральним чи не було зовсім. В залежності від уподобань вашої сім'ї за плід, це може зробити перерву або Різдво.Категория: Еда