Виклик Джеймі Олівера в Австралію


Опубликованно 07.12.2018 04:01

Виклик Джеймі Олівера в Австралію

Вперше в Австралії, Олівер відкриває всі свої ресторани на Різдво відбудеться безкоштовний благодійний обід.

Кожен Джеймі італійський ресторан у Брісбені, Сіднеї, Аделаїді та Перті будуть відкриті з полудня до 4 вечора. День буде безалкогольне захід.

Олівер записав відео, де він пояснює, чому він openieng його ресторани на Різдво.

"Ми хочемо, щоб заповнити їх з людьми, які можуть прийти безкоштовно, люди, які будуть самотні люди, які могли б бути бездомним та нужденним людям", - сказав він.

“Для цього ми будемо працювати з місцевими благодійними організаціями, і мій фонд, який знаходиться у Міністерстві продовольства в Австралії, який є неймовірним, що я так пишаюся, з допомогою хорошого фундаменту.

“Ми також шукаємо добровольців, так і для тих людей, які були б зацікавлені, приїжджайте в італійський і волонтер Джеймі. Це буде весело, я вам обіцяю. Якщо ви знаєте когось, хто збирається бути самотнім, або бомжі ми збираємося їх псувати. Ми збираємося псувати їх красиву їжу, їжу, і багато любові, і ми будемо багато сміятися.

Відеозвернення Джеймі Олівера для австралійців, закликаючи добровольців, щоб допомогти в його ресторани, які будуть відкриті для допомоги нужденним. Фото: Додається

“Так, хлопці, велике спасибі, я дуже пишаюся цим, я сподіваюся, вам сподобається. Якщо ви хочете взяти участь дотягнутися, багато любові, Щасливого Різдва, тобто різдвяний настрій. Благословення".

Протягом дня, щоб пройти без сучка і задирочки, Олівер повинен 200 добровольців, щоб допомогти запустити чотири закусочних.

Добровольці повинні бути старше 16 років і старше, і буде потрібно, щоб допомогти з кількістю робочих місць, в тому числі сервіровка столу, продовольства, очистивши стіл, посудомийна, грає і приймає гостей Санта на день.

Досвід роботи в індустрії гостинності не потрібно.

Джеймі італійський Австралії генеральний директор Марлон Kigonya сказав: “з великою кількістю їжі, сім'я і хороші часи, Різдво є головною подією року для багатьох з нас, але для інших це може бути час стресу, самотності і смутку.

Італійський Джеймі на Пітт-стріт в Сіднеї буде відкрито. Фото: Додається

“Ми захоплені нашої громади. Ми не хочемо бачити людей пропустити, відчувати фінансового тиску або бути в самоті на Різдво, так ми тобі повернемо в італійському стилі — шляхом витягування додаткових робочих місць і гостинних людей в нашу сім'ю."

Міністерство продовольства Джеймі будуть запрошувати сім'ї в свої мережі, щоб зайти на обід на Різдво.

Інші, які тільки бездомних або на Різдво теж вітається.

Ресторан Джеймі Олівера в Аделаїді також допоможе тим, хто потребує. Картина: Майк Бертон

Емі Сміт, виконавчий директор хороший фундамент, що полегшує Джеймі Міністерство продовольчої програми в Австралії, говорить: "Бути в змозі запропонувати цим сім'ям, з якими ми працювали протягом року і мають багаті поживними речовинами, святковий обід з усієї оздобленням, які можуть призвести фінансовий тиск на їх родини-це справжнє свято, то ми раді, що можемо запропонувати завдяки Джеймі італійський Австралії."

Італійський Джеймі в Брісбені теж бере участь. Фото: Додається

Хороший фундамент-це не для прибутку створений виключно для того, щоб доставити Міністерства Джеймі продуктів харчування в Австралії, який навчив більш ніж 50 000 дорослих і 10000 дітей про їжу і як приготувати її в здорову сторону.

Новини спільноти венчурних Олівера в Австралії після того, як він нещодавно сказав, що у нього немає більше грошей, щоб врятувати свій проблемний бізнес-імперії.

У вересні минулого року, Олівер орали 23 мільйонів доларів власних заощаджень в італійські ресторани раніше успішно Джеймі, щоб зупинити їх від закриття.

Він стверджував, що якщо будь-який з його ресторанів необхідної фінансової підтримки він більше не буде здатний забезпечити його.

Раніше в цьому році, Олівера, мережа ресторанів, який відкрив свій перший бізнес в 2008 році, показав, що його доведеться закрити 12 ресторанів і задати для скорочення оренди на 11 більше, як він розправився з боргами в 130 мільйонів доларів. Понад 600 людей скоротили, але шеф-кухар сказав, що реструктуризація була необхідна, щоб зберегти решту 1600 робочих місць.

Зареєструватися в якості волонтера в одному з ресторанів Олівера на Різдво тут.Категория: Еда