Чи повинні бути жінки-тільки сидіння на літаки?


Опубликованно 07.12.2018 07:03

Чи повинні бути жінки-тільки сидіння на літаки?

Писати для південної китайської Ранковій пошті, оглядач Кейт Уайтхед описав свої досліди з "manspreading" і закликав авіакомпаній познайомити жінок-тільки рядки, в Новій Зеландії повідомили.

"Дев'ять разів з 10 — грунтуючись на своєму багаторічному досвіді літання 'стійло' — якщо чоловік сидить поруч з жінкою, яку він буде претендувати на підлокітник. Не тільки це, але його лікоть трохи випинаються в космос жінку сидіння.

“Якщо ви готові натисніть руку проти людини, який дозволить вам відчувати себе зліт і падіння його дихання і, як мені здається, занадто інтимний зв'язок з незнайомцем — значить, ви втратили двох дюймах від свого місця.

“Я сподіваюся, що на хвилі руху #Метоо, люди зрозуміють, що авіакомпанія підлокітник гендерний політичне питання. Першою авіакомпанією, щоб створити рожевий рядків буде мій звичай".

Є поштовх для авіакомпаній для реалізації жінки-тільки рядка на рейси.

Викликаючи рух #Метоо може мати якесь відношення — під час "manspreading" може бути проблемою для деяких, є також серйозну заклопотаність з приводу сексуального насильства на рейси.

У відповідь на тривожні інциденти, коли жінки були намацав на літаках, дві індійські авіакомпанії ввели правила, щоб зберегти жіночий пасажирам.

ВПС Індії, національний перевізник Індії, представила жіночу-лише рядки у 2017 році, після двох інцидентів в місяць чоловіки нібито шарящі співробітники салону або інших пасажирів.

У грудні цього року, пасажир бізнес-класу, що летів з Мумбаї в Нью-Йорк переїхав на порожнє сидіння поруч з жінкою в економіці і нібито мацав її поки вона спала.

Інший індійський перевізник, Vistara представив "жінку Флаєр", яка обіцяла кращі місця для пасажирок, які подорожують поодинці. Навіть якщо жінка не заздалегідь місце, перш їй рейси, авіакомпанія каже, що це забезпечить тільки вікна або біля проходу присвоюється при реєстрації заїзду.

В Індії, Міністерство закордонних справ закликали до обережності самотніх жінок з використанням громадського транспорту. Однак, сексуальні напади на літаки також є зростаючою проблемою в США.

В цьому році телеканал CNN повідомив, що розслідування ФБР в повітрі сексуального насильства зросла на 66 відсотків з 2014 по 2017 рік. Там було 63 розслідуванні сексуальних посягань на літак в 2017 році, порівняно з 57 в 2016 році, 40 в 2015 році і 38 в 2014 році.

ВПС Індії запровадили жіночий рядків в 2017 році, але цифри штурм просто страхіття на нас перевізників. Фото: Flickr В

Дослідження вважаємо реальні цифри нападів, ймовірно, будуть набагато вище, оскільки багато випадків залишаються незареєстрованими.

Спеціальний агент ФБР Девід Rodski сказав, що більшість інцидентів сталися на червоних очей відразу перельоту, перельоту більше трьох годин, де кабіна вогні були затемнені і часто залучених до споживання алкоголю.

Один інцидент зробив заголовки на початку цього року, коли 35-річний одружений чоловік, який подорожує з дружиною, був визнаний винним у сексуальному нападі на 22-річну жінку, що сидять поруч з парою на літак з Лас-Вегаса в Детройт.

Чоловік сказав, що він нічого не знав про його дії, оскільки він був в "глибокому сні" після прийняття таблетки, НПР повідомили.

Слідчі вважають, що кількість зґвалтувань у повітрі майже напевно набагато вище.

"Я в шоці від кількості пасажирів, які не беруть цей акт і вони будуть чекати, поки літак знаходиться на землі," агент Rodski сказав CNN. Переконавшись, що відповідні органи будуть повідомлені "дозволяє зробити наслідок, зберіть свідків, зробити екіпаж для заяви перед відправленням для їх наступного пункту призначення".

У той час як створення безпечного простору для жінок на рейсах може бути тільки в даний час спостерігається в Індії, практика може поширитися і на інші країни в майбутньому.

Ця стаття спочатку з'явилася в Новій Зеландії і була відтворена з дозволуКатегория: Новости