Названі найкращі країни-притулку на випадок Третьої світової війни


Опубликованно 07.12.2018 07:48

Названі найкращі країни-притулку на випадок Третьої світової війни

Експерти сервісу подорожей International SOS and Control Risks склали рейтинг країн, де буде безпечніше всього відпочити в разі Третьої світової війни. Про це повідомляє Express.

На першому місці виявилося карликова держава Ліхтенштейн. Фахівці порахували його найбільш безпечним з-за великої кількості співробітників поліції на вулицях і розташування між відносно мирними країнами — Австрією та Швейцарією.

Наступного відзначили Гренландії, яка залишається поза всяких конфліктів із-за своєї віддаленості. Експерти також підкреслили, що Гренландію можна вважати ідеальним притулком у зв'язку з низьким рівнем злочинності.

Також у список найкращих країн-притулків увійшов Люксембург, де добре розвинені охорона здоров'я і безпека. Згідно експертам, найстрашніше злочин тут — кишенькова крадіжка.

Крім цього, до рейтингу увійшла Ісландія: у цій країні немає власної армії і зафіксовано дуже низький рівень злочинності.

У листопаді співробітники британської асоціації споживачів Which? склали рейтинг найбільш безпечних країн для подорожей. Фахівці проаналізували 20 найбільш популярних туристичних напрямків за чотирма критеріями: рівень злочинності, загроза здоров'ю, ймовірність теракту і стихійних лих. Найбезпечнішою країною за всіма параметрами стала Ісландія.window._settings.components.eagleplayer = window._settings.components.eagleplayer || {}; window._settings.components.eagleplayer.enabled = true; window._settings.components.eagleplayer.templates = {"multiplayer":["9116","10737","10738","10739","10740"],"scroll":["10409","10410","10737","10738","10814"]}; window._settings.components.eagleplayer.relatedVideosHeight = 185;*** Зворотній зв'язок з відділом «Подорожі»: Якщо ви стали свідком важливої події, у вас є новина або ідея для матеріалу, напишіть на цю адресу: travel@lenta-co.ruКатегория: Новости