Ця історія Джейсона Момоа викликало запеклі суперечки


Опубликованно 07.12.2018 08:47

Ця історія Джейсона Момоа викликало запеклі суперечки

Чув, хто грає воїном Альмера у водній коміксів DC блокбастер, з'явився на "Доброго ранку, Америка" на цьому тижні і відкрив про її звичку читати книги в перервах між дублями.

Зйомки деяких складних трюкових сцен фільму, вона могла виявитися "між дублями 30 футів в повітрі, підвішені на проводах під час цих великих установок, і хтось кинеться і розтерзати мою книгу на мене", - сказала вона.

"Я відчуваю себе так погано хтось вийшов з їх шляху, щоб зробити це вони могли б сказати, що я сходжу з розуму — так вбудований шафа мене сумку з книгами."

Ембер Херд і Джейсон Момоа. Фото: Сінді ОДА/Getty Зображення для SiriusXM

'Книга мішок був зроблений з того ж зеленого матеріалу екрану в якості параметра фон, щоб не заважати її костюм під час зйомок.

"Я міг би кинути його на мене, а потім я хотів би привести його навколо і витягнути мою книгу", - сказала вона.

Але була ще одна причина для спеціально побудованому чув книга мішок: він тримав її книг безпечним і прихованим від самого Аквамен Момоа.

Краще приховувати, що, перш ніж він несеться, Бурштин.

“Я люблю Джейсона. Нам було так весело разом. Але у нього алергія, щоб його ігнорували, і я книжковий хробак, який любить читати. Він прийняв цей метод вириває сторінки з моєї книги, так що я звернув би на нього уваги," вона показала.

"Це зведе мене з розуму, тому що я вже 30 сторінок і він би пішов."

"Це насправді жорстока," одним з Доброго ранку, Америка господарі повідомили.

- Так, - почув знизав плечима.

Після інтерв'ю, дебати з приводу дій Момоа вже вирувала в соціальних мережах: веселий розіграш або щось більш зловісне?

Не зовсім зрозуміло: https://t.co/qG47FzomNp— Юлія (@mizzelle) 6 грудня 2018 року

Джейсон Момоа-монстр: "він прийняв цей метод вириває сторінки з моєї книги, тому я звернув би на нього уваги,' (Ембер Херд) сказав. - Це звело мене з розуму, тому що я вже 30 сторінок і він пішов би.'"https://t.co/IJ6tlyDANR— Локі (@Loki_Leigh) 6 Грудня 2018 Року

Джейсон Момоа звучить як справжній мудак. https://t.co/NXqboMf1kK— Наруки Ой (@DanIsAYeti) 6 Грудня 2018 Року

Книги співтовариства після того, як вони дізналися, що Джейсон Момоа вирвав сторінки з книги. pic.twitter.com/NDBvuz5DJX— Читати.Мрія.ЖитиКатегория: Развлечения