Божевільні теорії Віллі Вонка йде вірусне


Опубликованно 07.12.2018 08:49

Божевільні теорії Віллі Вонка йде вірусне

Ви запам'ятали слова кожної пісні Умпа лумпа. Ви були таємно боялася, що демонічні сцени на човні. Ти витратив усі свої кишенькові гроші на шоколадки Вонки, на місяць прям, що раз вони сховав п'ять золотих квитків по всій країні, навіть знаючи, що ви ніколи не виграти.

Це не без підстави, що він став культовим — фільм був частиною нашого дитинства.

Але нова теорія набуває землю через інтернет погрожує підірвати своє дитинство в друзки.

Хитрий в Tumblr блогер припустив, Віолетта Бьюргард — жуйка-жувальна дівчина — повинні були виграти приз в кінці, а не старий приятель Чарлі.

Гідний власник фабрики? Pffffffft.

У разі, якщо ви не бачили фільм в десять років, тут швидко догонялки: фіолетовий одержима жувальної гумки. Вона друга з п'яти дітей, щоб "провалитися" Вонки на фабриці жувальної експериментальний новий аромат від попередження еклектичний власника.

Вона розбухає у великій чорниці і повинна бути поширена на умпа-лумпов (під час ще один з цих проклятих запам'ятовуються пісні).

Блогер стверджує, що, незважаючи на це, Вайолет повинен був виграти по ряду причин.

Довгий, докладний пост, вони стверджують, Вайолет був легко самий кмітливий і здатний працювати на завод (“фіалка є низьким, рішучий, працьовитий, і готова ризикувати.

Її батько-невелике містечко, продавець автомобілів і політик, щоб вона могла легко забрати знання і підтримку від нього"), мали кращі знання про різних видах льодяники ("коли Вонка тримає маленький жовтий шматок через всю кімнату, вона визнає це негайно"), був найбільш симпатичний Умпа Лумпы ("вона критику Верука, коли Верука вимагає, щоб купити один") і був готовий поставити себе на лінії фронту, щоб випробувати експериментальне гумки — одну й ту саму жуйку байдужий Вонка був готовий прийняти умпа лумпов спробувати.

Це особа того, хто гідний керувати шоколадною фабрикою!

Недоліки особистості інших дітей очевидні і не можуть бути оскаржені — серпень дурний-жадібний, Верука Солт розпещена, і телевізор одержимість Майк Teevee отримує найкраще з нього.

Але великий недолік у Вайолет це просто те, що вона любить жувальну гумку і блогер доказів, що це саме те, що Вонка технічно хотів.

"Справа в тому, що ми вже знаємо, що вона може зупинити, якщо вона хоче, адже вона вже зробила це, щоб виграти Золотий квиток", - пише блогер. “І так, вона захищала сприймається неввічливість свого хобі (наприклад, коли її мати намагається присоромити її звичка під час телевізійного інтерв'ю), але одержимість цукерки і нехтування соціальними нормами-це саме те, що Вонка-це все. Це робиться на бренд". Туш.

Пограбували.

А щодо серйозну помилку Вайолет — жуючи, що спеціальні гумки, незважаючи на протести Вонки?

“Її проступок на заводі розумно. Вонка показує всі цукерки він дуже пишається. Вайолет як про хвору, це жуйка, мій особливий інтерес. Потім Вонка тягне поганого! Дивно, жувачка!' В дуже моментів, перш ніж вона бере гумку Вонка був введений в оману її просто принизив її.

"Тому, коли він такий 'я б не зробити це, чому вона повинна дати ш*т, що він скаже? Вона не схожа на Чарлі, який, як всі впевнені, старий, давай залишимося тут, А Тур залишає і таємно пити те, що було недвозначно заявлено, щоб заповнити вас з газом і занадто потужні для безпечного споживання, ну і також я бачив, що сталося з Вайолет так що я насправді знаю, що це таке може бути здатний.'"

Віолетта була єдиною дитиною, хто виявляв симпатію до умпа-лумпов.

Блогер також зазначає, що фіолетовий-це не егоїстично про свій досвід; вона яскраво описує іншим, що він пробує і почуття, і кожен хоче почути подробиці.

Всі інші діти — в тому числі Чарлі — проводити заводу задоволень тільки для себе; Чарлі п'є газовані напої, щоб задовольнити свою цікавість; Верука руйнує кімнату, поки бессвязних про золотого гусака; серпень забруднює шоколадні ріки, попиваючи з неї; а Майк навмисно стискається сам.

Нитка пройшла вірусна, з одного скріншота з його отримання більш 50 000 ретвітів і майже 200 000 лайків.

І більшість людей, здається, бути в команді фіолетово в даному випадку.

Це мені здалося дивним, що в кожній версії. Вона амбітна, вона низьким і не боїться відкрити рот.Дивно, як вона покарана за чудові риси, і невгамовне цікавість.Чарлі... Ну, якісь тьмяні?— Alderick Ван Клаверен (@Amon_Pretender) 1 грудня 2018 року

може бути, мораль цієї історії, насправді, що життя-це лотерея і навряд чи коли-небудь чесно— Л. ??. Ріттер (@гра paniq) 1 грудня 2018 року

Так... Де мій ау, де Чарлі наймає фіолетові як ділового партнера, як дорослі, щоб допомогти запустити фабрику, тому що вона насправді знає, що вона робить? Потрапити на нього люди!— Ignolian Торн (@Ignolian) 1 Грудня 2018 Року

Це кращий бізнес-твіт 2018 року. Віддай їй цей чортовий завод!— Майк Cottrill (@mrcottrill) 2 грудня 2018 року

Інші вказували на те, що єдина причина, чому Чарлі виграв, тому що він був такий... Ну... нудно.

Вонка хотів хлопчика, хто піде його шляхом, а не хтось готовий налагодити її власний шлях. Він хотів Чарлі, тихий, пасивний хлопчик, тому що це було легше формувати його в те, що він хотів бути.Принаймні, ось що я думаю.— Arunita Гангулі (@TianuraYlugan) 2 Грудня 2018 Року

Так, деякі люди пропустили слова Вонки в кінці про те, чому він вибрав Чарлі. Вайолет зробила б все, що вона захоче, Вонкена хотіла людину, яка буде виконувати цю роботу. Хтось, хто не тільки любить шоколад і цукерки, але примхливий характер фабрики.— Майкл Грач (@MichaelRook3) 2 Грудня 2018 Року

Мораль історії, діточки? Ніколи не бійтеся бути різною або напористим. Ваша єдина надія на успіх у конкурентній діловий світ шоколад є, мабуть, ваніль АФ.

Команда Вайолет Назавжди.Категория: Развлечения