Багата сім'я буде платити вам $141k в рік для цього cruisy подорожі робота


Опубликованно 07.12.2018 09:29

Багата сім'я буде платити вам $141k в рік для цього cruisy подорожі робота

Англійська сім'я наймає професійного фотографа, щоб слідувати за ними по всьому світу протягом року, а гроші і досвід подорожі-це не тільки пільги, Сонце доповідей.

Робота, яка почнеться з лютого 2019 року, будуть проведені великі подорожі по всьому світу протягом 12-місячного періоду.

На додаток до заробітної плати, сім'ї також будуть покривати всю їжу, проїзд і проживання витрати на щасливий фотограф.

Тридцять святкових днів і повна оплата лікарняного, також включені.

У той час як переваги хороші, місць ви відвідаєте, мабуть, навіть краще.

Австралії, Європі, Америці і Південній Америці все стоїть на порядку денному, як сім'я володіє "ряд будинків відпочинку та інших резиденцій" в цих напрямках.

Це має бути одним з найпростіших гигов буде.

Ви отримаєте, щоб супроводжувати сім'ю на такі події, як Гран Прі Формули Один в Монако і Абу-Дабі, Марді Гра в Новому Орлеані і Карнавал в Ріо, а також.

Плюс, також у списку речей, які сім'я планує зробити в наступному році дайвінг на Мальдівах і кататися на лижах в Валь д'ізер.

Так що конкретно бере участь у роботі і як ви застосовуєте?

Ну, судячи з посадової інструкції, розміщеній на Perfocal, де буде проводитися робота до 10 годин в день, приймаючи образ життя постріли таємниці сім'ї, які вирішили залишитися невідомими на даний момент, "з-за високої популярності батька робота".

Ви могли б виїхати на три місяці і лише кілька днів додому в перервах між поїздками.

Робота вимагає від вас, щоб подорожувати по світу з сім'єю. Зображення: iStock Не

Це повна відданість, як ви може бути запропоновано виїхати на падіння капелюх, а також.

Але для правильного людини, є також можливість продовження договору після закінчення 12 місяців.

Сім'я шукає людину з досвідом роботи не менше п'яти років зйомці способу життя і можуть подати заявку на роль на веб-сайті Perfocal.

Будучи професійним фотографом, не тільки так ви можете подорожувати по всьому світу з багатої сім'ї — няні також може робити особливо добре.

Раніше в цьому році, Сонце онлайн загальна історія подорожі няню, яка була більш ніж в 20 країнах і зупинялися в семи-зіркові готелі, працюючи в багатих сім'ях.

Сара Кингхорн показав, як її екскурсії все сплачено, від проживання та харчування, щоб використовувати телефону, і діяльності, і вона отримує $35 в годину на вершині, що.

Ця стаття спочатку з'явилася на сонце і було відтворено з дозволуКатегория: Новости